Online programy & přihlášení

SitaRojova.cz

Online programy & přihlášení

SitaRojova.cz

Úvodní slovo autorky programu Síty rojové

O obyčejně neobyčejné Sofii

Vítejte u komplexního programu pro děti, mládež i pro dospělé. Již druhé desetiletí pořádám programy pro školy, mateřské školky i jiné skupiny dětí a dospělých na různých místech naší republiky a zároveň pravidelně pracuji s lidmi všech věkových kategorií také v prachatickém jógacentru. Mám velké štěstí, že je mi díky tomu umožněno osobně potkávat tisíce lidí, naslouchat jim, sdílet s nimi jejich prožitky a poznávat jejich svět. Tyto zkušenosti se promítají do příběhů a pohádek, které vyprávím, a ovlivňují volbu konkrétních cvičení z Jógy v denním životě tak, aby byla lidem pomocí pro různé životní situace. Mnozí mě žádají o pravidelné lekce, avšak můj časový rozvrh nedovoluje, abych byla fyzicky všude, kde je o taková setkání zájem. První náš on-line program O obyčejně neobyčejné Sofii je vykročením k tomu, aby podle mnou připravených materiálů mohli pracovat všichni zájemci. Všechny skupiny moc ráda osobně navštívím, avšak realizace programu na mé fyzické přítomnosti vůbec nezávisí. Věřím, že si díky videozáznamům mnou vedených lekcí krásně zacvičíte, že se zamilujete do postav – hrdinů našeho příběhu a vždy se budete těšit na další pokračování. V každé z 10 kapitol na vás čekají též vedené relaxace, mandaly s jógovými cviky, hry s námi připravenými materiály, krásné fotografie a omalovánky. Jestli vám program pomůže, abyste byli v životě ještě šťastnější, než jste nyní, splní tak svůj účel. Když mi dáte o vašich zkušenostech s programem vědět, budu moc ráda.

Ukázka z programu pro menší

Jak jsme potkali malou vílu...

Obsah programu

Komplexní video lekce

Cviky z Jógy v denním životě

Příběh s mnoha fotografiemi

Hudba a básně ke cvičení

Vedené relaxace, hry

Omalovánky, mandaly s jógovými cviky a mnoho dalších materiálů...

Ukázka z programu pro větší

O Sofince

Ukázka z programu pro menší

Cvičení pro menší

Ukázka z programu pro větší

Cvičení pro větší

Ukázka z programu pro větší

O Sofince

Ukázka z programu pro menší

Cvičení pro menší

Ukázka z programu pro větší

Cvičení pro větší

Chcete si náš program vyzkoušet?Zaregistrujte se prosím pro bezplatný přístup ke speciální ukázkové části programu...

Již jste se zaregistrovali a obdrželi přihlašovací údaje?

Zaujal Vás tento program? Chcete si ho objednat nebo se dozvědět více informací? Nebo máte program již zakoupen?

O obyčejně neobyčejné Sofii

Kapitola 1

V první kapitole se seznámíte s hrdiny našeho příběhu, naučíte se jednoduchá i náročnější cvičení z Jógy v denním životě, dozvíte se, v čem může lidem jóga pomoci, v relaxaci se podíváte k moři, kde vás u srdce zahřejí nejen paprsky slunce, ale též teplo lásky, příběh vás bude motivovat k poznávání schopností a talentů, které se ve vás skrývají, budeme se věnovat dechu i mysli, uvidíte ukázku cvičení z „Jezera lotosů“a zahrajete si zajímavou hru. Jako dar obdržíte omalovánku, která vám bude připomínat poselství kapitoly, i první mandalu s jógovým cvičením.

Lekce 1A

Hlavní hrdinka Sofie prožívá pohodový život se svou maminkou, ta moc ráda hraje se Sofinkou hry, cvičí s ní jógu a vypráví jí veselé a poučné příběhy. I my budeme spolu cvičit, smát se, hrát si a relaxovat.

Lekce 1B

Maminka se Sofinkou milují příběh o lvíčcích, který dává člověku návod ke šťastnému bytí. Kromě vyprávění příběhu nás čeká též výuka rovnovážných pozic, pozice proti hněvu a ukázka nejnáročnějších ásan z Jógy v denním životě – “Jezera lotosů” při pěkné písni.

Lekce 1C

Každé dítě je krásné a zaslouží si být milováno. Vedená relaxace vede k uvědomění si vlastní hodnoty a krás vnitřního i vnějšího světa. Děti při relaxaci navštíví zajímavá místa na naší Zemi a odpočinou si u moře.

Lekce 1D

Již 20. října

Potřebujete poradit nebo se na cokoli zeptat?Moc rádi Vám zavoláme ve Vámi preferovaný čas...

Nová kapitola bude otevřena 27. října 2019 v 18:00...
Nemůžete se dočkat? Podívejte se na naše další materiály...